Medevaq 9-liner Zdzisław Kubiak

O mnie

Zdzisław Kubiak - specjalista chirurgii ogólnej, absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W okresie 2003 - 2007 brał czynny udział w misji wojskowej w Iraku, gdzie pełnił funkcję asystenta czołówki chirurgicznej Polskiego Szpitala Polowego w Karbali oraz Diwaniyah. Wyróżniony Bene de Patria Meritus (Dobrze zasłużony Ojczyźnie) oraz Gwiazdą Iraku. W okresie pracy w Szpitalu Polowym brał udział w kilku niebezpiecznych akcjach w ramach Operation Iraqi Freedom, ewakuując rannych z pola walki. W oddziale chirurgi szpitala kontenerowego zajmował się operowaniem ran postrzałowych, w tym plastyką twarzy po urazach postrzałowych i wybuchach.

Na 66 Kongresie Towarzystwa Chirurgów Polskich 2013 wystąpił z praca oryginalną: „Rana postrzałowa”, która spotkała się z wyjątkowym zainteresowaniem ze strony polskich sław chirurgii, w tym Pana prof. gen. bryg. Marka Maruszyńskiego / Wojskowy Instytut Medyczny, Warszawa /.

W MEDEVAQ 9-LINER podchodzimy do pacjenta indywidualnie, nie usuwamy pojedynczych zmarszczek, nie powiększamy wybranych partii twarzy, traktujemy Twój wizerunek całościowo.

Obecnie jest członkiem PTME oraz słuchaczem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie, gdzie doskonali dwoje umiejętności pod kierunkiem dr Andrzeja Ignaciuka i dr Emanuele Bartolettiego. Techniki medycyny Estetycznej wspomagają jego działania chirurgiczne, zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej wykonuje w bazie Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Powiatowego w Chełmnie, zaś zabiegi estetyczne w klinice MEDEVAQ 9-LINER, której jest założycielem.

MEDEVAQ 9-LINER jest nową formułą gabinetu medycyny estetycznej prowadzonego przez lekarza specjalistę - zabiegowca, z wieloletnim stażem operacyjnym. Zabiegi poprzedzone są wywiadem lekarskim i badaniem fizyklalnym. Oferujemy wsparcie kosmetologa lub kosmetyczki oraz lekarza stomatologa. Tworzymy etapowo młodszy obraz twarzy i rąk, traktujemy zabiegi estetyczne jako ekskluzywną usługę i zapewniamy opiekę nad naszym pacjentem przez długie lata.

Medevaq 9-liner Rogówka

Ważne

Na pierwszą wizytę konsultacyjną bardzo proszę przynieść aktualnie przyjmowane leki, karty informacyjne z pobytów szpitalnych, wyniki badań laboratoryjnych, USG. Poproszę także zmyć makijaż i ubrać się w rzeczy łatwe do zdjęcia.

Wszelkie zmiany cen usług, godzin otwarcia i miejsc przyjmowania pacjenótw będą sygnalizowane na naszej stronie odpowiednio wcześniej.